لوگو لابی

در همه مراحل انتخاب محل زندگی‌، همراهی‌تان می‌کنیم.

عضویت در خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه ، ایمیل خود را ثبت کنید.ما برای شما ایمیل تبلیغ و اسپم ارسال نمیکنیم.

چطور شرکت مناسبی برای اسباب کشی انتخاب کنیم؟

لابی > جابجایی و اسباب کشی > چطور شرکت مناسبی برای اسباب کشی انتخاب کنیم؟

چطور شرکت مناسب اسباب کشی را استخدام کنیم

انتخاب شرکت مناسب برای اسباب کشی اهمیت زیادی در تسهیل فرآیند اسباب کشی دارد. حتی اگر توی زندگی‌مان آدم‌های بابرنامه‌ای باشیم یا به این راحتی‌ها به خاطر چیزی نگران نشویم، باز هم اسباب‌کشی یکی از اضطراب‌آورترین و غیرقابل‌پیش‌بینی‌ترین اتفاقات زندگی محسوب می‌شود. یکی از روش‌هایی که کمکمان می‌کند تا بار این نگرانی را کاهش دهیم استخدام شرکت‌های اسباب‌کشی است که این روزها به وفور در دسترس‌اند. هرچند پیدا کردن شرکت مناسب اسباب کشی کار راحتی نیست، چون در صورتی که انتخاب اشتباهی داشته باشیم، فشار روانی و مالی بیشتری متحمل خواهیم شد. البته ما نمی‌خواهیم این مرحله را طوری ترسناک و سخت نشان دهیم که از استخدام نیروهای اسباب‌کشی پشیمان شویم. در واقع نکاتی وجود دارد که با در نظر گرفتنشان انتخاب درستی خواهیم داشت و روز اسباب‌کشی را با فراغ بال سپری خواهیم کرد.

اولین کاری که باید بکنیم این است که حدود یک ماه قبل از اسباب کشی، شرکت های اسباب کشی اطرافمان را بشناسیم و آن‌ها را با هم مقایسه کنیم. در این صورت، می‌توانیم زمانی کافی برای انتخاب بهترین گزینه اختصاص دهیم و درصد خطا را پایین بیاوریم. این مقایسه باید بر اساس معیارهایی مانند قیمت و کیفیت انجام شود.

 

برای پیدا کردن شرکت مناسب اسباب کشی چه سؤالاتی بپرسیم

 

سؤالات مربوط به ماشین اسباب کشی

شزکت مناسب اسباب کشی

  1. ماشین شما چیست؟ چقدر ظرفیت دارد؟
  2. این ماشین سرپوشیده است یا بدون سقف؟
  3. هزینه‌ی ماشین را بر اساس مسیر حساب می‌کنید یا بر اساس زمان؟
  4. هزینه‌ی ماشین برای جابه‌جایی از منطقه‌ی …. به منطقه‌ی …. چقدر است؟ این هزینه با دستمزد راننده است؟
  5. آیا برای محافظت از اجسام حساس در ماشین وسیله‌ای دارید؟ (معمولاً برای محافظت از اجسام حساس از پتو و ابزارهای این‌چنینی استفاده می‌شود.)
بیشتر بخوانید
روزهای مناسب و روزهای ممنوع اسباب کشی کدام است؟

 

سؤالات مربوط به نیروی کار

  1. چند کارگر و با چه هزینه‌ای می‌فرستید؟
  2. به ازای هر ساعت اضافه چقدر هزینه دریافت می‌کنید؟
  3. آیا کارگران می‌توانند گاوصندوق/تردمیل/یخچال سایدبای‌ساید هم جابه‌جا کنند؟ در این صورت هزینه‌ی بیشتری می‌گیرند؟

 

سؤالات متفرقه

  1. آیا این شرکت بار را بیمه خواهد کرد؟
  2. برای هماهنگی نهایی با شرکت از چند روز قبل باید تماس گرفت؟

 

نکته‌ی مهمبرای استخدام شرکت‌های اسباب‌کشی می‌توانیم از تجربیات دوستان و آشنایان هم استفاده کنیم، اما باید به خاطر بسپاریم که این پیشنهادات به تنهایی نمی‌توانند کمکمان کنند تصمیم درستی بگیریم. بهترین راه این است که با جست‌وجوی اینترنتی و یا بررسی نیازمندی‌ها، شماره‌های تماس شرکت‌های مختلف را پیدا کنیم و  شرایط دقیق هرکدام را با استفاده از این سؤالات به دست بیاوریم. در نهایت می‌توانیم این اطلاعات را با شنیده‌هایمان ترکیب کنیم، آن‌ها را با هم بسنجیم و تصمیم درستی بگیریم.

 

در مرحله‌ی بعد، پس از اینکه شرکت مناسب اسباب کشی را انتخاب کردیم و سر قیمت به تفاهم رسیدیم، بهتر است اطلاعات تماس و قیمت‌های توافقی را جایی ثبت کنیم یا از شرکت بخواهیم جزئیات را از طریق اس ام اس یا پیامرسان‌های موبایلی برای ما ارسال کنند؛ این کار باعث می‌شود روز اسباب کشی با دردسر کمتری در خصوص تغییر قیمت روبه‌رو شویم. با استفاده از این روش‌ها می‌توانیم بخش زیادی از نگرانی‌های روز اسباب‌کشی را کاهش دهیم و انتخاب آگاهانه و خوشایندی داشته باشیم.

سوال شما درباره این مطلب